Popłyńmy w Znane Nieznane!

 
Chcesz przeżyć przygodę życia na pełnym morzu? Może już od dawna jesteś zainteresowany tematyką marynistyczną, ale nie miałeś/aś jak zrealizować swoich marzeń? A może nigdy nie żeglowałeś/aś i chcesz poczuć wiatr na twarzy i  uczucie wolności w sercu?

Jeśli masz 15-19 lat zapraszamy Cię do przeżycia wspólnej przygody na morzu – na pewno nie pożałujesz, to będzie niezapomniane doświadczenie! Popłyńmy razem w rejs na trasie: Kołobrzeg – Kopenhaga – Goteborg – Oslo – Kołobrzeg w dniach: 30.04-14.05.2016 r.

Dzięki żeglarstwu można kształtować osobowość, wzmacniać charakter oraz zwiększać pewności siebie. Na łódce każdy ,,majtek” ma swój kąt, którym musi dobrze zarządzać. Ma również obowiązki: prace pokładowe, kambuz i inne związane z życiem na pokładzie. Przełożenie zdobytych nawyków na rejsie morskim do codziennego życia młodego człowieka to milowy krok do dorosłego życia.

Tak więc nie zwlekaj- Popłyńmy w Znane Nieznane!

Spotkanie informacyjno integracyjne odbędzie się 2 grudnia 2015 o godzinie 15.30 w VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. 

Rejestracja uczestnictwa w podchodach pod adresem http://goo.gl/forms/3nLw5b9nZv

Program:

  1. Przedstawienie programu i zasad uczestnictwa w innowacji „Popłyńmy w znane nieznane”
  2. Super krótki recital szantowy Rafała Błędowskiego
  3. Podchody integracyjne w „Leśniczówce”

Serdecznie zapraszają: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu oraz VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Czas realizacji innowacji:

od października 2015 do czerwca 2016


Grupa uczestników: do 20 osób

Kontakt: Tomasz Kmiotek 692-454-236; e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Info: http://www.szkuner.radom.pl/sekcja-zeglarska/innowacja.html oraz https://www.facebook.com/Szkuner

 

2019  HKZM Szkuner obozy i szkolenia żeglarskie od 1991 r